HWS1000-24/HD
Numer produktu DigiKey
HWS1000-24/HD-ND
Producent
Numer produktu producenta
HWS1000-24/HD
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 1000W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zamknięty, powłoka konformalna Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 265V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HWS1000-24/HD Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.87
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Zamknięty, powłoka konformalna
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
9,45" x 5,00" x 3,25" (240,0mm x 127,0mm x 82,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
46 A