GWS500-36
Numer produktu DigiKey
285-GWS500-36-ND
Producent
Numer produktu producenta
GWS500-36
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 500W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
GWS500-36 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
90%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
8,58" x 4,13" x 1,61" (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Prąd - wyjściowy 1
14 A