GWS500-12
Numer produktu DigiKey
285-GWS500-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
GWS500-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GWS500-12 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.89
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
8,58" x 4,13" x 1,61" (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
42 A