GUS600-24
Numer produktu DigiKey
285-GUS600-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
GUS600-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), laboratorium
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
95%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
6,14" x 4,00" x 1,61" (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
61010-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
25 A