DT62PW120D
Numer produktu DigiKey
285-2443-ND
Producent
Numer produktu producenta
DT62PW120D
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 65 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
TDK-Lambda
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
41,34" (1,05m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
5,20" x 2,71" x 1,57" (132,0mm x 69,0mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe
12V
Waga
0.882lb (400.07g)
Prąd - wyjściowy (maks.)
5,41A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
65 W