DRL30-15-1
Numer produktu DigiKey
285-2949-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRL30-15-1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 25W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 15V 1,68A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRL30-15-1 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,68A
Producent
TDK-Lambda
Moc (W)
25W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
0.88
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-20°C - 71°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,19" x 1,42" x 3,58" (55,6mm x 36,1mm x 90,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
120V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
373V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
15V