DRB30-12-1
Numer produktu DigiKey
285-DRB30-12-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRB30-12-1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 2,5A
Modele EDA/CAD
DRB30-12-1 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Moc (W)
30W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, przemysł, ITE (handel)
Sprawność
0.88
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,54" x 0,83" x 2,95" (90,0mm x 21,0mm x 75,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
120V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, cURus
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
373V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
12V