DRB240-24-3-A1
Numer produktu DigiKey
285-DRB240-24-3-A1-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRB240-24-3-A1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 10A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRB240-24-3-A1 Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
3.51 kV
Producent
TDK-Lambda
Zastosowania
ITE (handel), laboratorium
Seria
Sprawność
93,1%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Typ wejścia
Prąd zmienny
Rozmiar / wymiar
5,44" x 5,08" x 2,17" (138,2mm x 129,0mm x 55,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
350 - 575V~ (3 fazy)
Numer standardowy
61010-1;60950-1;62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
240W