DRB120-24-3-A0
Numer produktu DigiKey
285-DRB120-24-3-A0-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRB120-24-3-A0
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 5A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRB120-24-3-A0 Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
3.51 kV
Zastosowania
ITE (handel), laboratorium
Seria
Sprawność
+91.3%
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Rozmiar / wymiar
4,87" x 2,17" x 5,08" (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
350 - 575V~ (3 fazy)
Numer standardowy
61010-1;60950-1;62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
120W