DPX40-12T0512
Numer produktu DigiKey
285-DPX40-12T0512-ND
Producent
Numer produktu producenta
DPX40-12T0512
Opis
DC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-12V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd stały Zasilacz do montażu na szynie DIN 3 Wyjście 5V 12V -12V 6A, 400mA, 400mA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DPX40-12T0512 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 2
12V
Producent
TDK-Lambda
Napięcie - wyjściowe 3
-12V
Seria
Prąd - wyjściowy (maks.)
6A, 400mA, 400mA
Opakowanie
Zbiorcze
Moc (W)
40W
Status części
Aktywny
Zastosowania
ITE (handel)
Typ wejścia
Prąd stały
Sprawność
85%
Liczba wyjść
3
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
9,5V
Rozmiar / wymiar
4,92" x 0,96" x 2,27" (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
18V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Zapas fabryczny: 2
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
1W magazynie