DLP180-24-1/E jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK-Lambda
W magazynie: 74
Arkusz danych
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 7,5A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP180-24-1/E
Numer produktu DigiKey
285-DLP180-24-1/E-ND
Producent
Numer produktu producenta
DLP180-24-1/E
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 180W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
180W
Producent
TDK-Lambda
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.87
Temperatura robocza
-10°C - 60°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,33" x 3,15" x 3,82" (110,0mm x 80,0mm x 97,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 132V~, 170 - 265V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
7,5A