CUS350M24/F
CUS350M24/F
CUS350M-24/F
Numer produktu DigiKey
285-CUS350M-24/F-ND
Producent
Numer produktu producenta
CUS350M-24/F
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 265V~ Wejście
Modele EDA/CAD
CUS350M-24/F Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
94%
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
7,48" x 3,43" x 1,57" (190,0mm x 87,0mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
14.7 A