CUS350M-18/F
Numer produktu DigiKey
285-CUS350M-18/F-ND
Producent
Numer produktu producenta
CUS350M-18/F
Opis
AC/DC CONVERTER 18V 350W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 18V 85 - 265V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CUS350M-18/F Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
94%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
7,48" x 3,43" x 1,57" (190,0mm x 87,0mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
18V
Agencja zatwierdzająca
CE, TUV
Prąd - wyjściowy 1
19.4 A