CUS200M-36/A
Numer produktu DigiKey
285-CUS200M-36/A-ND
Producent
Numer produktu producenta
CUS200M-36/A
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 200W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 85 - 265V~ Wejście
Modele EDA/CAD
CUS200M-36/A Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
94%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
5,50" x 3,54" x 1,69" (139,7mm x 90,0mm x 43,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Prąd - wyjściowy 1
5.5 A