CUS150M-24/B
Numer produktu DigiKey
285-CUS150M-24/B-ND
Producent
Numer produktu producenta
CUS150M-24/B
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
CUS150M-24/B Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
94%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Płyta bazowa, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,24" (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
5 A