CN300B110-24
Numer produktu DigiKey
285-CN300B110-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
CN300B110-24
Opis
DC-DC, PCB MOUNT, HALF BRICK, IN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 12,5A 43V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CN300B110-24 Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
3 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, rozkład obciążeń, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Status części
Aktywny
Sprawność
90%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Half Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
43V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Half Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Moc (W)
300 W