CN100B110-15
Numer produktu DigiKey
285-CN100B110-15-ND
Producent
Numer produktu producenta
CN100B110-15
Opis
DC-DC, RAILWAY, 100.5W, 43-160V,
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 6,7A 43V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CN100B110-15 Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
3 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Status części
Aktywny
Sprawność
91,5%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
43V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,46" x 0,50" (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,7A
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UKCA
Moc (W)
300 W