CCG1R5-48-15SR
Numer produktu DigiKey
285-CCG1R5-48-15SR-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCG1R5-48-15SR
Opis
DC DC CONVERTER 15V 1.5W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 100mA 18V - 76V Wejście
Modele EDA/CAD
CCG1R5-48-15SR Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Sprawność
77%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-SMD
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Rozmiar / wymiar
0,62" x 0,41" x 0,45" (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
76V
Prąd - wyjściowy (maks.)
100mA
Numer standardowy
Moc (W)
1.5 W