CCG1R5-24-03SF
Numer produktu DigiKey
285-CCG1R5-24-03SF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCG1R5-24-03SF
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 1.32W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 400mA 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
CCG1R5-24-03SF Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Sprawność
0.73
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
0,62" x 0,41" x 0,45" (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Prąd - wyjściowy (maks.)
400mA
Numer standardowy
Moc (W)
1.3 W