CCG1R5-12-15SF
Numer produktu DigiKey
285-CCG1R5-12-15SF-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCG1R5-12-15SF
Opis
DC DC CONVERTER 15V 1.5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 100mA 4,5V - 18V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CCG1R5-12-15SF Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zabezpieczenie nadprądowe (OCP)
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
79%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Rozmiar / wymiar
0,62" x 0,41" x 0,45" (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
100mA
Numer standardowy
Moc (W)
1.5 W