CCG15-24-15D
Numer produktu DigiKey
285-CCG15-24-15D-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCG15-24-15D
Opis
DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
CCG15-24-15D Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
90%
Liczba wyjść
2
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Napięcie - wyjściowe 2
-15V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA, 500mA
Bazowy numer produktu
Moc (W)
15 W