CCG10-24-12SR
Numer produktu DigiKey
285-CCG10-24-12SR-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCG10-24-12SR
Opis
DC DC CONVERTER 12V 10.8W
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 900mA 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CCG10-24-12SR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zabezpieczenie nadprądowe (OCP)
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
90%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-SMD
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
0,75" x 0,49" x 0,46" (19,0mm x 12,4mm x 11,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
900mA
Numer standardowy
Moc (W)
11 W