VLS5045EX-2R2N-CA
Numer produktu DigiKey
445-175136-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-175136-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-175136-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VLS5045EX-2R2N-CA
Opis
FIXED IND 2.2UH 4.7A 28.6 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 4.7 A Maks. 28,6mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VLS5045EX-2R2N-CA Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
6,4A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 28,6mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Nie do nowych projektów
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)