VLS252010HBU-100M
Numer produktu DigiKey
445-174593-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174593-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174593-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VLS252010HBU-100M
Opis
FIXED IND 10UH 680MA 696 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 680 mA Maks. 696mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VLS252010HBU-100M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,1A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 696mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)