VLF3010ST-150MR38 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 74 560
Arkusz danych
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 380 mA Maks. 610mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VLF3010ST-150MR38
Numer produktu DigiKey
445-4551-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VLF3010ST-150MR38
Opis
FIXED IND 15UH 380MA 610 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VLF3010ST-150MR38 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 610mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,110" (3,00mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)