VLF252015MT-2R2M-CA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 1 518
Arkusz danych
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 109 104
Arkusz danych
2.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.1 A Maks. 70mOhm 1008 (2520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VLF252015MT-2R2M-CA
Numer produktu DigiKey
445-174092-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VLF252015MT-2R2M-CA
Opis
FIXED IND 2.2UH 2.1A 70 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VLF252015MT-2R2M-CA Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
970mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 70mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)