VLF252010MT-3R3M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.15 A Maks. 190mOhm 1008 (2520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VLF252010MT-3R3M
Numer produktu DigiKey
445-15793-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VLF252010MT-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 1.15A 190 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VLF252010MT-3R3M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
680mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 190mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)