VLF10045T-331MR70 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Würth Elektronik
W magazynie: 644
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 55 229
Arkusz danych
330 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 700 mA Maks. 829mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VLF10045T-331MR70
Numer produktu DigiKey
445-3587-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-3587-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
VLF10045T-331MR70
Opis
FIXED IND 330UH 700MA 829 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VLF10045T-331MR70 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
700mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 829mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,382" (10,00mm x 9,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)