TMS252012ALM-3R3MTAA
Numer produktu DigiKey
445-TMS252012ALM-3R3MTAATR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-TMS252012ALM-3R3MTAACT-ND - Taśma cięta (CT)
445-TMS252012ALM-3R3MTAADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TMS252012ALM-3R3MTAA
Opis
FIXED IND 3.3UH 2A 140 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Cienka warstwa Cewka indukcyjna 2 A Maks. 140mOhm 1008 (2520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TMS252012ALM-3R3MTAA Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,1A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 140mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Cienka warstwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1008
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)