TMS201210ALM-1R5MTAA
Numer produktu DigiKey
445-TMS201210ALM-1R5MTAATR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-TMS201210ALM-1R5MTAACT-ND - Taśma cięta (CT)
445-TMS201210ALM-1R5MTAADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TMS201210ALM-1R5MTAA
Opis
FIXED IND 1.5UH 1.8A 130 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Nieekranowane Cienka warstwa Cewka indukcyjna 1.8 A Maks. 130mOhm 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 130mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Cienka warstwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0805
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)