SPM10065VC-3R3M-D
Numer produktu DigiKey
445-SPM10065VC-3R3M-DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-SPM10065VC-3R3M-DCT-ND - Taśma cięta (CT)
445-SPM10065VC-3R3M-DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SPM10065VC-3R3M-D
Opis
FIXED IND 3.3UH 15.2A 6.79 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 15.2 A Maks. 6,79mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
29,2A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6,79mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,394" (10,50mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)