MPZ0603S220HT000
Numer produktu DigiKey
445-180335-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-180335-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-180335-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPZ0603S220HT000
Opis
FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 1,9A 36mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,9A
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
36mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,013" (0,33mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
22 Ohms @ 100 MHz