MLZ1608DR47DTD25
Numer produktu DigiKey
445-175372-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-175372-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-175372-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLZ1608DR47DTD25
Opis
FIXED IND 470NH 500MA 420 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 nH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 500 mA 420mOhm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLZ1608DR47DTD25 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
420mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
25 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
400mA