MLK1005S2N7STD25 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.7 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 500 mA Maks. 200mOhm 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLK1005S2N7STD25
Numer produktu DigiKey
445-17034-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLK1005S2N7STD25
Opis
FIXED IND 2.7NH 500MA 200 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLK1005S2N7STD25 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 200mOhm
Prod.
Q przy częst.
6 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7,5GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)