MLK0603L4N3ST000
Numer produktu DigiKey
445-6347-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6347-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MLK0603L4N3ST000
Opis
FIXED IND 4.3NH 200MA 500 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.3 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 500mOhm 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
MLK0603L4N3ST000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 500mOhm
Prod.
Q przy częst.
6 przy 300MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7,5GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)