MLK0603L1N2ST000
Numer produktu DigiKey
445-1571-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-1571-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MLK0603L1N2ST000
Opis
FIXED IND 1.2NH 300MA 220 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 220mOhm 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLK0603L1N2ST000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 220mOhm
Prod.
Q przy częst.
6 przy 300MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
11GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)