MLG1608B1N0ST000 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Würth Elektronik
W magazynie: 229
Arkusz danych
1 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 600 mA Maks. 100mOhm 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLG1608B1N0ST000
Numer produktu DigiKey
445-1480-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLG1608B1N0ST000
Opis
FIXED IND 1NH 600MA 100 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLG1608B1N0ST000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 100mOhm
Prod.
Q przy częst.
8 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
10GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)