MLG0603P1N7ST000
Numer produktu DigiKey
445-9372-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLG0603P1N7ST000
Opis
FIXED IND 1.7NH 700MA 100 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.7 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 700 mA Maks. 100mOhm 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLG0603P1N7ST000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 100mOhm
Prod.
Q przy częst.
14 przy 500MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
10GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
500 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)