MLF2012A1R8KT000
Numer produktu DigiKey
445-1050-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-1050-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-1050-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLF2012A1R8KT000
Opis
FIXED IND 1.8UH 80MA 450 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.8 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 80 mA Maks. 450mOhm 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLF2012A1R8KT000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 450mOhm
Prod.
Q przy częst.
45 przy 10MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
90MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,041" (1,05mm)