MLF1005VR27KT000
Numer produktu DigiKey
445-15707-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-15707-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-15707-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLF1005VR27KT000
Opis
FIXED IND 270NH 150MA 910 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 nH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 150 mA Maks. 910mOhm 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLF1005VR27KT000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 910mOhm
Prod.
Q przy częst.
15 przy 25MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
260MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
25 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)