MHQ1005P2N7CT000
Numer produktu DigiKey
445-172420-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-172420-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-172420-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MHQ1005P2N7CT000
Opis
FIXED IND 2.7NH 900MA 70 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.7 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 900 mA Maks. 70mOhm 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MHQ1005P2N7CT000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 70mOhm
Prod.
Q przy częst.
23 przy 250MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6,5GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,2nH
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,024" (1,00mm x 0,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)