MHQ0603P11NHT000
Numer produktu DigiKey
445-16763-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-16763-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-16763-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MHQ0603P11NHT000
Opis
FIXED IND 11NH 240MA 1.3 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 240 mA Maks. 1,3Ohm 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MHQ0603P11NHT000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,3Ohm
Prod.
Q przy częst.
16 przy 500MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
3,2GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
500 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±3%
Rozmiar / wymiar
0,026" x 0,014" (0,65mm x 0,35mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)