MAF1608FAD151CT000
Numer produktu DigiKey
445-174936-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174936-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174936-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAF1608FAD151CT000
Opis
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 Ohms @ 100 MHz 1 Linia audio FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 1,1A 130mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,1A
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
130mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia audio
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
150 Ohms @ 100 MHz