MAF1005FSA102AT000
Numer produktu DigiKey
445-175041-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-175041-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-175041-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAF1005FSA102AT000
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia audio FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 230mA 900mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
230mA
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
900mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia audio
Wysokość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz