FG28X7S2A683KRT00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 29
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 568
W magazynie: 864
W magazynie: 839
0.068 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FG28X7S2A683KRT00
Numer produktu DigiKey
FG28X7S2A683KRT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG28X7S2A683KRT00
Opis
CAP CER 0.068UF 100V X7S RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FG28X7S2A683KRT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)