FG26X7S2A155KRT00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 450
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 86
1.5 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FG26X7S2A155KRT00
Numer produktu DigiKey
FG26X7S2A155KRT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG26X7S2A155KRT00
Opis
CAP CER 1.5UF 100V X7S RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FG26X7S2A155KRT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)