FG16X7S2A155KRT00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 496
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
1.5 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FG16X7S2A155KRT00
Numer produktu DigiKey
FG16X7S2A155KRT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG16X7S2A155KRT00
Opis
CAP CER 1.5UF 100V X7S RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FG16X7S2A155KRT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)