CS45-E2GA102M-NKA
Numer produktu DigiKey
445-174543-ND
Producent
Numer produktu producenta
CS45-E2GA102M-NKA
Opis
CAP CER 1000PF 440VAC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne E Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS45-E2GA102M-NKA Modele
Temperatura robocza
-25°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Seria
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,256" (6,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)