CLT32-42N
Numer produktu DigiKey
495-CLT32-42NTR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-CLT32-42NCT-ND - Taśma cięta (CT)
495-CLT32-42NDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CLT32-42N
Opis
FIXED IND 42NH 28A 1 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
42 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 28 A 1MOhm 4-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CLT32-42N Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
1MOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 165°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
4-SMD
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,106" (2,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
54A