CLF10040T-6R8N-D
Numer produktu DigiKey
445-CLF10040T-6R8N-DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CLF10040T-6R8N-DCT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CLF10040T-6R8N-DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CLF10040T-6R8N-D
Opis
FIXED IND 6.8UH 3.7A 24.05 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.7 A Maks. 24,05mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
CLF10040T-6R8N-D Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4,8A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 24,05mOhm
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,382" (10,00mm x 9,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,161" (4,10mm)